repeater mobile

چطور بوستر مناسب انتخاب کنیم ؟

چطور میتوانبم یک تقویت کننده آنتن موبایل یا بوستر انتخاب کنیم؟

زمانی که قصد راه اندازی سیستم تقویت کننده آنتن موبایل بوستر را دارید اطلاعات زیر مهم است .
متراژ محلی را که در آن قصد تقویت آنتن موبایل را دارید مشخص نمایید.
اندازه سیگنال (rx levele) و آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارج آن محل بررسی نمایید.

کاربرد تقویت انتن موبایل

تقویت کننده های آنتن موبایل در جاهایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد و یا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب و استفاده از تقویت آنتن موبایل نمی باشد.بوستر

انواع مختلف تقویت کننده های آنتن موبایل

انواع مختلفی برای تقویت آنتن موبایل با توان های متفاوت جهت استقاده در مکانهای مختلف وجود دارد . تقویت کننده های موجود قابل ارائه با انواع آنتن های بیرونی و داخلی و انواع کابل ها وکانکتور ها می باشد.
انواع مختلف تقویت کننده آنتن موبایل که توسط گروه صنعتی کیان تلکام ارائه می گردد به شرح زیر می باشد.

تقویت انتن موبایل با توان

.1تقویت کننده آنتن موبایل پا توان بالا جهت پوشش دهی محیط در فضای باز با شعاع عملکرد تا 5000 متر یا 3000 تا 20000 متر مربع و حتی بیشتر کاربرد دارند.
.2تقویت کننده آنتن موبایل با توان متوسط یا بوستر مخصوص استفاده در منازل یا ادارات با پوشش دهی از 250 تا 3000 متر مربع طراحی شده اند.
.3تقویت کننده آنتن موبایل کم توان جهت استفاده داخل اتومبیل و یا مکانهایی با متراژ پایین تا حداکثر 200 مترمربع مورد استفاده قرار می گیرند.

:تگ های مطلب
چگونه می توان یکبوستر مناسب انتخاب نمود؟،سیستم تقویت کننده امواج موبایل،تقویت کننده آنتن موبایل،تقویت آنتن موبایل،انواع تقویت کننده آنتن موبایل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *